Historicky první MČR družstev neregistrovaných bylo uspořádáno v Přerově.

12.09.2008 10:12

 

Pořadí Družstvo: Plné Dorážka Celkem Chyby
1 Dačice 1475 706 2181 35
2 ČD UZEL Přerov 1464 698 2162 27
3 Hasiči Dob-Ivanč 1456 704 2160 35
4 Šemíci Č. Kostel 1439 679 2118 35
5 Botafogo Val Mez 1416 654 2070 28
6 Harry Kateřinice 1429 638 2067 33
7 Jihlava 1418 621 2039 40
8 RB H. Benešov 1367 572 1939 43
9 Karlovy Vary 719 312 1031 22
10 Housata Pardub 703 321 1024 12
11 Cerea Ostroměř 680 343 1023 14
12 Teplárna RK 701 319 1020 15
13 Nová Bystřice 690 329 1019 17
14 RD Rýmařov 733 285 1018 19
15 Br. želvy Rosice 692 313 1005 19
16 A je to Blansko 698 305 1003 22
17 Donap Č. Skalice 692 293 985 17
18 Chmehos Olomouc 700 284 984 27
19 Ústí n. Labem 642 321 963 20
20 Korado ČT 673 289 962 19
21 Silnice Jičín 672 284 956 23
22 Plzeň 653 287 940 17
23 Třebíč 679 258 937 30
24 Rokycany 623 256 879 30

 

JEDNOTLIVCI

Pořadí: Příjmení jméno: Družstvo:   Plné Dorážka Celkem Chyby
1 Sedlák Roman Dačice   366 198 564 5
2 Mýl Petr Šemíci Č. Kostel   373 190 563 4
3 Novotný Petr Dačice   380 182 562 7
4 Maša Oldřich Hasiči Dob-Ivanč   385 175 560 7
5 Dvořák Vladimír ČD UZEL Přerov   392 162 554 9
6 Lesonický Rudolf Hasiči Dob-Ivanč   351 202 553 10
7 Olejník Radek Botafogo VM   359 186 545 7
8 Franěk Jiří Hasiči Dob-Ivanč   379 164 543 8
9 Kubek Pavel Dačice   389 151 540 13
10 Hnilica František ČD UZEL Přerov   354 184 538 4
11 Rozsíval František ČD UZEL Přerov   376 162 538 10
12 Šístek Petr ČD UZEL Přerov   342 190 532 4
13 Probošt Jiří Šemíci Č. Kostel   343 189 532 12
14 Pisklák Petr Harry Kateřinice   372 160 532 9
15 Vaněk Petr Šemíci Č. Kostel   381 141 522 12
16 Mrlina Vladimír Harry Kateřinice   361 160 521 4
17 Juřík Martin Botafogo VM   359 160 519 7
18 Reiterman Bohuslav Jihlava   379 140 519 8
19 Kundrát Jaromír Botafogo VM   342 176 518 3
20 Solař Jan Dačice   340 175 515 10
21 Homolka Libor Jihlava   347 166 513 9
22 Benko Josef Harry Kateřinice   357 155 512 13
23 Houzar Michal Jihlava   362 150 512 11
24 Dvořák Miloš Hasiči Dob-Ivanč   341 163 504 10
25 Vrba Miroslav Harry Kateřinice   339 163 502 7
26 Chráska Dalibor Šemíci Č. Kostel   342 159 501 7
27 Opěla Jan RB H. Benešov   337 160 497 11
28 Houzar Jaromír Jihlava   330 165 495 12
29 König Pavel RB H. Benešov   346 143 489 7
30 Hrabovský Jiří Botafogo VM   356 132 488 11
31 Brňák Drahoslav RB H. Benešov   351 132 483 15
32 Barabáš Slavomír RB H. Benešov   333 137 470 10
33 Rosůlek Milan Cerea Ostroměř   195 99 294 2
34 Jíra Jan Karlovy Vary   192 95 287 2
35 Míšek Pavel Teplárna RK   191 93 284 3
36 Petlach Kamil A je to Blansko   191 88 279 5
37 Ondroušek Kamil Br. želvy Rosice   189 87 276 3
38 Hykel Jaroslav Housata Pardub   179 96 275 2
39 Vrecko Martin Nová Bystřice   180 95 275 3
40 Muller Roman Korado ČT   176 95 271 4
41 Kašparec Leoš RD Rýmařov   192 79 271 1
42 Komárek Karel Nová Bystřice   181 87 268 4
43 Míček Pavel RD Rýmařov   196 68 264 6
44 Havlíček Michal Cerea Ostroměř   173 89 262 2
45 Houser Luděk Housata Pardub   177 85 262 3
46 Hyklová Šárka Housata Pardub   182 80 262 3
47 Grulich Miroslav RD Rýmařov   186 76 262 6
48 Karais Luboš Plzeň   179 81 260 4
49 Macháček Jiří Korado ČT   193 67 260 3
50 Bednář František Nová Bystřice   180 79 259 2
51 Mlejnek Jaroslav Karlovy Vary   189 69 258 6
52 Číž Vladimír Karlovy Vary   167 88 255 6
53 Mendl Jiří Ústí n. Labem   160 93 253 5
54 Pešek Pavel Ústí n. Labem   167 86 253 4
55 Simon Radek Donap Č. Skalice   178 75 253 6
56 Christomidis Josef Chmehos Olomo   192 61 253 5
57 Víšek Petr Donap Č. Skalice   173 79 252 3
58 Rais Jiří Teplárna RK   173 79 252 4
59 Košíček Vladimír Silnice Jičín   174 78 252 4
60 Chaloupka Jiří Br. želvy Rosice   174 78 252 6
61 Maršík Jiří Chmehos Olomo   170 81 251 7
62 Obzina Jaroslav Chmehos Olomo   180 71 251 10
63 Váchal Petr Donap Č. Skalice   171 78 249 4
64 Šanovec Petr Br. želvy Rosice   167 81 248 5
65 Kracík Ladislav Silnice Jičín   172 74 246 4
66 Bulová Kateřina Třebíč   184 62 246 6
67 Majer Zdeněk A je to Blansko   176 68 244 7
68 Jung Pavel Teplárna RK   167 76 243 5
69 Kubík Milan Ústí n. Labem   167 76 243 5
70 Nesvadba Ladislav A je to Blansko   165 77 242 5
71 Novotný Jaroslav Silnice Jičín   163 78 241 6
72 Rolc Ladislav Teplárna RK   170 71 241 3
73 Kahabka Petr Rokycany   157 82 239 3
74 Štrajt Antonín A je to Blansko   166 72 238 5
75 Tomíček Luděk Cerea Ostroměř   160 76 236 6
76 Vladeka Luboš Třebíč   173 60 233 10
77 Dvořák Karel Třebíč   164 68 232 9
78 Kajl František Plzeň   167 65 232 4
79 Dědina Jiří Cerea Ostroměř   152 79 231 4
80 Shorný Aleš Rokycany   161 70 231 5
81 Prokop Jiří Donap Č. Skalice   170 61 231 4
82 Krůta Přemysl Karlovy Vary   171 60 231 8
83 Eger M.+Řezníček Josef Chmehos Olomo   158 71 229 5
84 Bílek Miroslav Br. želvy Rosice   162 67 229 5
85 Havlík Václav Plzeň   147 80 227 4
86 Szabó Štefan Třebíč   158 68 226 5
87 Augustýn Pavel Rokycany   158 67 225 8
88 Ryšavý Zdeněk Housata Pardub   165 60 225 4
89 Zoth Marek RD Rýmařov   159 62 221 6
90 Hamršmíd Zdeněk Plzeň   160 61 221 5
91 Svrček Petr Korado ČT   167 51 218 7
92 Vrecko Zdeněk Nová Bystřice   149 68 217 8
93 Novák Josef Silnice Jičín   163 54 217 9
94 Vřídil Milan Ústí n. Labem   148 66 214 6
95 Kopecký Milan Korado ČT   137 76 213 5
96 Havlík+Tomáško Rokycany   147 37 184 14

 

Všechna práva vyhrazena mně a všem které mám rád. A že jich zas až tolik není.

Vytvořte si web zdarma!Webnode