Muži A

Rozlosování podzimní části soutěže

 

               1.kolo                              20.9.2008                     rozhodčí

13:00      Loko Česká Třebová    -   Lokomotiva Tábor       John

15:00      PSJ Jihlava                   -   Hagemann Opava      Bouchner

14:00      Centropen Dačice        -   Spartak Přerov            Buček

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Sokol Luhačovice        Trnka

13:30      Sokol Husovice            -   Jiskra Kovářská          Krejčí

15:00      Primátor Náchod          -   Slavoj Praha              Vyskočil

                                                                                           

               2.kolo                              27.9.2008                    

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Slavoj Praha                 Marek

10:00      Jiskra Kovářská           -   Primátor Náchod          Faix

13:30      Sokol Luhačovice        -   Sokol Husovice            Bednařík

12:00      Spartak Přerov           -   Moravská Slavia Brno  Navrátilová

10:00      Hagemann Opava        -   Centropen Dačice         Hendrych

13:00      Loko Česká Třebová    -   PSJ Jihlava                   Glac

                                                                                           

               3.kolo                              4.10.2008                    

15:00      PSJ Jihlava  - Lokomotiva Tábor  Dugovič Sobota 13.9.2008

14:00      Centropen Dačice        -  Loko Česká Třebová    Buček

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Hagemann Opava         Radil

13:30      Sokol Husovice            -   Spartak Přerov              Krejčí

15:00      Primátor Náchod - Sokol Luhačovice  Majer Sobota 13.9.2008

10:00      Slavoj Praha     -   Jiskra Kovářská Novotný Sobota 13.9.2008

                                                                                           

               4.kolo                              11.10.2008                  

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Jiskra Kovářská            Smutný

13:30      Sokol Luhačovice        -   Slavoj Praha                 Martinů

12:00      Spartak Přerov             -   Primátor Náchod          Sedláček

10:00      Hagemann Opava        -   Sokol Husovice            Hendrych

13:00      Loko Česká Třebová    -   Moravská Slavia Brno  John

15:00      PSJ Jihlava                 -   Centropen Dačice Bouchner

                                                                                           

               5.kolo                              18.10.2008                  

14:00      Centropen Dačic- Lokomotiva Tábor  Buček Neděle 19.10.2008

10:00      Moravská Slavia Brno  -   PSJ Jihlava                   Trnka

13:30      Sokol Husovice            -   Loko Česká Třebová    Krejčí

15:00      Primátor Náchod          -   Hagemann Opava         Liška

10:00      Slavoj Praha                 -   Spartak Přerov              Novák

10:00      Jiskra Kovářská           -   Sokol Luhačovice        Hodinář

                                                                                           

               6.kolo                              25.10.2008                  

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Sokol Luhačovice        Zeman

12:00      Spartak Přerov             -   Jiskra Kovářská            Vidlička

10:00      Hagemann Opava        -   Slavoj Praha                 Hendrych

13:00      Loko Česká Třebová    -   Primátor Náchod          Glac

15:00      PSJ Jihlava                   -   Sokol Husovice            Dugovič

14:00      Centropen Dačice        -   Moravská Slavia Brno  Buček

               7.kolo                              1.11.2008                    

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Lokomotiva Tábor       Radil    

13:30      Sokol Husovice            -   Centropen Dačice         Krejčí

15:00      Primátor Náchod          -   PSJ Jihlava                   Vyskočil

10:00      Slavoj Praha                 -   Loko Česká Třebová    Novotný

10:00      Jiskra Kovářská           -   Hagemann Opava         Hodinář

13:30      Sokol Luhačovice        -   Spartak Přerov              Bednařík

                                                                                           

               8.kolo                              8.11.2008                    

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Spartak Přerov              Marek

10:00      Hagemann Opava        -   Sokol Luhačovice        Hendrych

13:00      Loko Česká Třebová    -   Jiskra Kovářská            John     

15:00      PSJ Jihlava                   -   Slavoj Praha                 Bouchner

14:00      Centropen Dačice        -   Primátor Náchod          Buček

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Sokol Husovice            Trnka

                                                                                           

                                                                                           

               9.kolo                              15.11.2008                  

13:30      Sokol Husovice            -   Lokomotiva Tábor       Krejčí

15:00      Primátor Náchod          -   Moravská Slavia Brno  Majer

10:00      Slavoj Praha                 -   Centropen Dačice         Kněžek

10:00      Jiskra Kovářská           -   PSJ Jihlava                   Hodinář

13:30      Sokol Luhačovice        -   Loko Česká Třebová    Martinů

12:00      Spartak Přerov             -   Hagemann Opava         Divila

                                                                                           

               10.kolo                            22.11.2008                  

14:00      Lokomotiva Tábor - Hagemann Opava Fencl Neděle 23.11.2008

13:00      Loko Česká Třebová    -   Spartak Přerov              Glac

15:00      PSJ Jihlava                   -   Sokol Luhačovice        Dugovič

14:00      Centropen Dačice        -   Jiskra Kovářská            Buček

10:00      Moravská Slavia Brno - Slavoj Praha  Radil Neděle 23.11.2008

13:30      Sokol Husovice            -   Primátor Náchod          Krejčí

                                                                                           

               11.kolo                            29.11.2008                  

15:00      Primátor Náchod          -   Lokomotiva Tábor       Liška

10:00      Slavoj Praha                 -   Sokol Husovice            Novák

10:00      Jiskra Kovářská           -   Moravská Slavia Brno  Hodinář

13:30      Sokol Luhačovice        -   Centropen Dačice         Bednařík

12:00      Spartak Přerov             -   PSJ Jihlava                   Divila

10:00      Hagemann Opava        -   Loko Česká Třebová    Hendrych


 

Rozlosování jarní části soutěže

 

               12.kolo                            17.1.2009

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Loko Česká Třebová

10:00      Hagemann Opava        -   PSJ Jihlava

12:00      Spartak Přerov             -   Centropen Dačice 

13:30      Sokol Luhačovice        -   Moravská Slavia Brno

10:00      Jiskra Kovářská           -   Sokol Husovice

10:00      Slavoj Praha                 -   Primátor Náchod

                                                      

               13.kolo                            31.1.2009

10:00      Slavoj Praha                 -   Lokomotiva Tábor

15:00      Primátor Náchod          -   Jiskra Kovářská

13:30      Sokol Husovice            -   Sokol Luhačovice

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Spartak Přerov

14:00      Centropen Dačice        -   Hagemann Opava

15:00      PSJ Jihlava                   -   Loko Česká Třebová

                                                      

               14.kolo                            7.2.2009

14:00      Lokomotiva Tábor       -   PSJ Jihlava

13:00      Loko Česká Třebová    -   Centropen Dačice 

10:00      Hagemann Opava        -   Moravská Slavia Brno

12:00      Spartak Přerov             -   Sokol Husovice

13:30      Sokol Luhačovice        -   Primátor Náchod

10:00      Jiskra Kovářská           -   Slavoj Praha

                                                      

               15.kolo                            14.2.2009

10:00      Jiskra Kovářská           -   Lokomotiva Tábor

10:00      Slavoj Praha                 -   Sokol Luhačovice

15:00      Primátor Náchod          -   Spartak Přerov

13:30      Sokol Husovice            -   Hagemann Opava

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Loko Česká Třebová

14:00      Centropen Dačice        -   PSJ Jihlava

                                                      

                                                      

               16.kolo                            28.2.2009

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Centropen Dačice 

15:00      PSJ Jihlava - Moravská Slavia Brno Neděle 1.3.2009

13:00      Loko Česká Třebová    -   Sokol Husovice

10:00      Hagemann Opava        -   Primátor Náchod

12:00      Spartak Přerov             -   Slavoj Praha

13:30      Sokol Luhačovice        -   Jiskra Kovářská

                                                      

               17.kolo                            7.3.2009

13:30      Sokol Luhačovice        -   Lokomotiva Tábor

10:00      Jiskra Kovářská           -   Spartak Přerov

10:00      Slavoj Praha                 -   Hagemann Opava

15:00      Primátor Náchod          -   Loko Česká Třebová

13:30      Sokol Husovice            -   PSJ Jihlava

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Centropen Dačice 

                                                      

               18.kolo                            21.3.2009

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Moravská Slavia Brno

14:00      Centropen Dačice        -   Sokol Husovice

15:00      PSJ Jihlava                   -   Primátor Náchod

13:00      Loko Česká Třebová    -   Slavoj Praha

10:00      Hagemann Opava        -   Jiskra Kovářská

12:00      Spartak Přerov             -   Sokol Luhačovice

               19.kolo                            28.3.2009

12:00      Spartak Přerov             -   Lokomotiva Tábor

13:30      Sokol Luhačovice        -   Hagemann Opava

10:00      Jiskra Kovářská           -   Loko Česká Třebová

10:00      Slavoj Praha                 -   PSJ Jihlava

15:00      Primátor Náchod          -   Centropen Dačice 

13:30      Sokol Husovice            -   Moravská Slavia Brno

                                                      

               20.kolo                            4.4.2009

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Sokol Husovice

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Primátor Náchod

14:00      Centropen Dačice        -   Slavoj Praha

15:00      PSJ Jihlava                   -   Jiskra Kovářská

13:00      Loko Česká Třebová    -   Sokol Luhačovice

10:00      Hagemann Opava        -   Spartak Přerov

                                                      

               21.kolo                            11.4.2009

10:00      Hagemann Opava        -   Lokomotiva Tábor

12:00      Spartak Přerov             -   Loko Česká Třebová

13:30      Sokol Luhačovice        -   PSJ Jihlava

10:00      Jiskra Kovářská           -   Centropen Dačice 

10:00      Slavoj Praha                 -   Moravská Slavia Brno

15:00      Primátor Náchod          -   Sokol Husovice

                                                      

               22.kolo                            25.4.2009

14:00      Lokomotiva Tábor       -   Primátor Náchod

13:30      Sokol Husovice            -   Slavoj Praha

10:00      Moravská Slavia Brno  -   Jiskra Kovářská

14:00      Centropen Dačice        -   Sokol Luhačovice

15:00      PSJ Jihlava                   -   Spartak Přerov

13:00      Loko Česká Třebová    -   Hagemann Opava

 

 

Upozornění:

Utkání 3.kola mezi družstvy PSJ Jihlava - Lokomotiva Tábor,  Primátor Náchod - Sokol Luhačovice a Slavoj Praha – Jiskra Kovářská budou předehrána v sobotu 13.9.2008 z důvodu účasti družstev v Evropských pohárových soutěžích.

Utkání 5.kola mezi družstvy Centropen Dačice – Loko Tábor   bude odehráno v neděli 19.10. 2008 z důvodu turnaje PMN.

Utkání 10.kola mezi družstvy MS Brno – Slavoj Praha a Loko Tábor – Hagemann Opava  bude odehráno v neděli 23.11. 2008 z důvodu turnaje PMN.

Utkání 16.kola mezi družstvy KK PSJ Jihlava – MS Brno bude odehráno v neděli 1.3.2009 rovněž z důvodu konání turnaje PMN

 

Nasazení rozhodčích pro podzimní část soutěže provedl předseda KR VV ČKA Milan Jakoubek.

 

 


 

 

Všechna práva vyhrazena mně a všem které mám rád. A že jich zas až tolik není.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode