MUŽI B

Rozlosování

III. KLM C

2008 - 2009

 

 

                                            

 1.        HKK OLOMOUC B

 2.        TJ HORNÍ BENEŠOV

 3.        TJ SOKOL MICHÁLKOVICE

 4.        KK ROSTEX VYŠKOV

 5.        KK ZÁBŘEH B

 6.        TJ ZBROJOVKA VSETÍN

 7.        SK CAMO SLAVIČÍN

 8.        TJ KRNOV

 9.        TJ SOKOL KARE LUHAČOVICE

10.       TJ SPARTAK PŘEROV B

11.       KK HAGEMANN OPAVA B

12        SKK JESENÍK

 

Rozlosování podzimní části soutěže

 

             I.kolo                                        20.9.2008                             Rozhodčí

 9:00    HKK Olomouc B               -   SKK Jeseník                        Vlček

10:00   TJ Horní Benešov              -   KK Hagemann Opava B  Petřek

13:00   Sokol Michálkovice          -   TJ Spartak Přerov B           Břeska

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   Kare Luhačovice B            Vejmola

10:00   KK Zábřeh B                  -   TJ Krnov                     Keprtová 21.9.2008

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   SK Camo Slavičín              Holubová J.

                                                                                                              

             II.kolo                                       27.9.2008                            

10:00   SKK Jeseník                        -   SK Camo Slavičín              Karásková

 9:00    TJ Krnov                              -   TJ Zbrojovka Vsetín          Martiník

10:00   Kare Luhačovice B           -   KK Zábřeh B                       Bednařík

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   KK Rostex Vyškov            Vidlička

14:00   KK Hagemann Opava B -   Sokol Michálkovice           Hendrych V.

 9:00    HKK Olomouc B               -   TJ Horní Benešov              Fajdeková

                                                                                                              

             III.kolo                                     4.10.2008.                           

10:00   TJ Horní Benešov              -   SKK Jeseník                        Petřek

13:00   Sokol Michálkovice          -   HKK Olomouc B                Majarová

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   KK Hagemann Opava B  Machala Z.

16:30   KK Zábřeh B                      -   TJ Spartak Přerov B           Keprtová

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   Kare Luhačovice B            Holubová A.

10:00   SK Camo Slavičín             -   TJ Krnov                              Hora

                                                                                                              

             IV.kolo                                     11.10.2008                         

10:00   SKK Jeseník                        -   TJ Krnov                              Karásková

10:00   Kare Luhačovice B           -   SK Camo Slavičín              Martinů

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   TJ Zbrojovka Vsetín          Vidlička

14:00   KK Hagemann Opava B  -   KK Zábřeh B                       Hendrych J.

 9:00    HKK Olomouc B               -   KK Rostex Vyškov            Vlček

10:00   TJ Horní Benešov              -   Sokol Michálkovice           Martiník

                                                                                                              

             V.kolo                                       18.10.2008.                        

13:00   Sokol Michálkovice          -   SKK Jeseník                        Břeska

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   TJ Horní Benešov              Vejmola

16:30   KK Zábřeh B                      -   HKK Olomouc B                Keprtová

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   KK Hagemann Opava B  Holubová J.

10:00   SK Camo Slavičín             -   TJ Spartak Přerov B           Hora

 9:00    TJ Krnov                              -   Kare Luhačovice B            Martiník

                                                                                                              

             VI.kolo                                     25.10.2008                         

10:00   SKK Jeseník                        -   Kare Luhačovice B            Karásková

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   TJ Krnov                              Navrátilová

14:00   KK Hagemann Opava B  -   SK Camo Slavičín              Hendrych V.

 9:00    HKK Olomouc B               -   TJ Zbrojovka Vsetín          Fajdeková

10:00   TJ Horní Benešov              -   KK Zábřeh B                       Petřek

13:00   Sokol Michálkovice          -   KK Rostex Vyškov            Majarová

                                                               

             VII.kolo                                    1.11.2008                            

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   SKK Jeseník                        Machala Z.

16:30   KK Zábřeh B                      -   Sokol Michálkovice           Keprtová

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   TJ Horní Benešov              Holubová A.

10:00   SK Camo Slavičín             -   HKK Olomouc B                Hora

 9:00    TJ Krnov                              -   KK Hagemann Opava B  Martiník

10:00   Kare Luhačovice B           -   TJ Spartak Přerov B           Bednařík

            

 

            

VIII.kolo                                               8.11.2008                            

10:00   SKK Jeseník                        -   TJ Spartak Přerov B           Karásková

14:00   KK Hagemann Opava B  -   Kare Luhačovice B            Hendrych J.

 9:00    HKK Olomouc B               -   TJ Krnov                              Vlček

10:00   TJ Horní Benešov              -   SK Camo Slavičín              Petřek

13:00   Sokol Michálkovice          -   TJ Zbrojovka Vsetín          Břeska

 9:00 TJ Rostex Vyškov                -   KK Zábřeh B                       Vejmola

 

             IX.kolo                                     15.11.2008                         

 16:30   KK Zábřeh B                      -   SKK Jeseník                        Keprtová

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   KK Rostex Vyškov            Holubová J.

10:00   SK Camo Slavičín             -   Sokol Michálkovice           Hora

 9:00    TJ Krnov                              -   TJ Horní Benešov              Martiník

10:00   Kare Luhačovice B           -   HKK Olomouc B                Martinů

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   KK Hagemann Opava B  Vidlička

                                                                                                              

             X.kolo                                       22.11.2008                         

10:00   SKK Jeseník                        -   KK Hagemann Opava B  Karásková

 9:00    HKK Olomouc B               -   TJ Přerov B                          Fajdeková

10:00   TJ Horní Benešov              -   Kare Luhačovice B            Petřek

13:00   Sokol Michálkovice          -   TJ Krnov                              Majarová

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   SK Camo Slavičín              Machala Z.

16:30   KK Zábřeh B                      -   TJ Zbrojovka Vsetín          Keprtová

                                                                                                              

             XI.kolo                                     29.11.2008                         

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   SKK Jeseník                        Holubová A.

10:00   SK Camo Slavičín             -   KK Zábřeh B                       Hora

 9:00    TJ Krnov                              -   KK Rostex Vyškov            Martiník

10:00   Kare Luhačovice B           -   Sokol Michálkovice           Bednařík

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   TJ Horní Benešov              Navrátilová

14:00   KK Hagemann Opava B  -   HKK Olomouc B                Hendrych V.

 

 

Rozlosování jarní části soutěže

 

             XII.kolo                                    17.1.2009                            

10:00   SKK Jeseník                        -   HKK Olomouc B               

14:00   KK Hagemann Opava B  -   TJ Horní Benešov             

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   Sokol Michálkovice          

10:00   Kare Luhačovice B           -   KK Rostex Vyškov

 9:00    TJ Krnov                              -   KK Zábřeh B                      

10:00   SK Camo Slavičín             -   TJ Zbrojovka Vsetín         

                                                                                                              

             XIII.kolo                                  31.1.2009                            

10:00   SK Camo Slavičín             -   SKK Jeseník                       

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   TJ Krnov                             

16:30   KK Zábřeh B                      -   Kare Luhačovice B

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   TJ Přerov B                         

13:00   Sokol Michálkovice          -   KK Hagemann Opava B 

10:00   TJ Horní Benešov              -   HKK Olomouc B

                                                                                                              

             XIV.kolo                                  7.2.2009                              

10:00   SKK Jeseník                        -   TJ Horní Benešov             

 9:00    HKK Olomouc B               -   Sokol Michálkovice          

14:00   KK Hagemann Opava B  -   KK Rostex Vyškov           

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   KK Zábřeh B                      

10:00   Kare Luhačovice B           -   TJ Zbrojovka Vsetín         

 9:00    TJ Krnov                              -   SK Camo Slavičín             

                                                                                                              

            

XV.kolo                                                 14.2.2009                            

 9:00    TJ Krnov                              -   SKK Jeseník                       

10:00   SK Camo Slavičín             -   Kare Luhačovice B           

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   TJ Spartak Přerov B          

16:30   Zábřeh B                             -   KK Hagemann Opava B 

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   HKK Olomouc B

13:00   Sokol Michálkovice          -   TJ Horní Benešov             

                                                                                                              

             XVI.kolo                                  28.2.2009                            

10:00   SKK Jeseník                        -   Sokol Michálkovice          

10:00   TJ Horní Benešov             -   KK Rostex Vyškov   neděle 1.3.2009

 9:00    HKK Olomouc B               -   KK Zábřeh B

14:00   KK Hagemann Opava B  -   TJ Zbrojovka Vsetín

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   SK Camo Slavičín

10:00   Kare Luhačovice B           -   TJ Krnov

                                                                                                              

             XVII.kolo                                 7.3.2009                              

10:00   Kare Luhačovice B           -   SKK Jeseník

 9:00    TJ Krnov                              -   TJ Spartak Přerov B

10:00   SK Camo Slavičín             -   KK Hagemann Opava B

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   HKK Olomouc B

16:30   KK Zábřeh B                      -   TJ Horní Benešov

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   Sokol Michálkovice

                                                               

             XVIII.kolo                               21.3.2009                            

10:00   SKK Jeseník                        -   KK Rostex Vyškov

13:00   Sokol Michálkovice          -   KK Zábřeh B

10:00   TJ Horní Benešov              -   TJ Zbrojovka Vsetín

 9:00    HKK Olomouc B               -   SK Camo Slavičín

14:00   KK Hagemann Opava B  -   TJ Krnov

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   Kare Luhačovice B

            

 

             XIX.kolo                                  28.3.2009                            

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   SKK Jeseník

10:00   Kare Luhačovice B           -   KK Hagemann Opava B

 9:00    TJ Krnov                              -   HKK Olomouc B

10:00   SK Camo Slavičín             -   TJ Horní Benešov

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   Sokol Michálkovice

16:30   KK Zábřeh B                      -   KK Rostex Vyškov

 

             XX.kolo                                    4.4.2009                              

10:00   SKK Jeseník                        -   KK Zábřeh B

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   TJ Zbrojovka Vsetín

13:00   Sokol Michálkovice          -   SK Camo Slavičín

10:00   TJ Horní Benešov              -   TJ Krnov

 9:00    HKK Olomouc B               -   Kare Luhačovice B

14:00   KK Hagemann Opava B  -   TJ Spartak Přerov B

                                                                                                              

             XXI.kolo                                  11.4.2009                            

14:00   KK Hagemann Opava B  -   SKK Jeseník

 9:00    TJ Spartak Přerov B          -   HKK Olomouc B

10:00   Kare Luhačovice B           -   TJ Horní Benešov

 9:00    TJ Krnov                              -   Sokol Michálkovice

10:00   SK Camo Slavičín             -   KK Rostex Vyškov

13:00   TJ Zbrojovka Vsetín         -   KK Zábřeh B

                                                                                                              

             XXII.kolo                                 25.4.2009                            

10:00   SKK Jeseník                        -   TJ Zbrojovka Vsetín

16:30   KK Zábřeh B                      -   SK Camo Slavičín

 9:00    KK Rostex Vyškov            -   TJ Krnov

13:00   Sokol Michálkovice          -   Kare Luhačovice B

10:00   TJ Horní Benešov              -   TJ Spartak Přerov B

 9:00    HKK Olomouc B               -   KK Hagemann Opava B

 

 

Utkání 1.kola mezi družstvy KK Zábřeh B – TJ Krnov  bude odehráno v neděli 21.9. 2008 v 10:00 hod. z důvodu turnaje PMN.

 

Utkání 16.kola mezi družstvy TJ Horní Benešov – TJ Krnov  bude odehráno v neděli 1.3.2009 v 10:00 hod. z důvodu turnaje PMN.

 

Všechna práva vyhrazena mně a všem které mám rád. A že jich zas až tolik není.

Vytvořte si web zdarma!Webnode