MUŽI C

 Rozlosování podzimní části soutěže

 

13.

kolo

SKK Jeseník B

KH Břidličná B

 

SMŽ Olomouc

KK Lipník A

 

*

Hor.Benešov C

KK Zábřeh C

10,00 !!

13.

Hor.Benešov E

Sp.Přerov C

13,00 !!

09.

Sok.Mohelnice

Prostějov B

11,00

2008

KKŽ Šternberk

TJ Krnov B

 

 

KK Lipník B

T.Litovel B

 

1.

kolo

T.Litovel B

KH Břidličná B

 

TJ Krnov B

KK Lipník B

 

 

Prostějov B

KKŽ Šternberk

12,00

20.

Sp.Přerov C

Sok.Mohelnice

10,00 !!

09.

Hor.Benešov E

KK Zábřeh C

16,30  v

2008

KK Lipník A

Hor.Benešov C

12,00

PMN

SKK Jeseník B

SMŽ Olomouc

 

2.

kolo

KH Břidličná B

SMŽ Olomouc

 

Hor.Benešov C

SKK Jeseník B

13,30

 

Hor.Benešov E

KK Lipník A

16,30

27.

Sok.Mohelnice

KK Zábřeh C

11,00

09.

KKŽ Šternberk

Sp.Přerov C

 

2008

KK Lipník B

Prostějov B

 

 

T.Litovel B

TJ Krnov B

 

3.

kolo

TJ Krnov B

KH Břidličná B

 

Prostějov B

T.Litovel B

12,00

 

Sp.Přerov C

KK Lipník B

12,00

04.

KK Zábřeh C

KKŽ Šternberk

10,00

10.

KK Lipník A

Sok.Mohelnice

12,00

2008

SKK Jeseník B

Hor.Benešov E

 

 

SMŽ Olomouc

Hor.Benešov C

 

4.

kolo

KH Břidličná B

Hor.Benešov C

 

Hor.Benešov E

SMŽ Olomouc

16,30

 

Sok.Mohelnice

SKK Jeseník B

11,00

11.

KKŽ Šternberk

KK Lipník A

 

10.

KK Lipník B

KK Zábřeh C

 

2008

T.Litovel B

Sp.Přerov C

 

 

TJ Krnov B

Prostějov B

 

5.

kolo

Prostějov B

KH Břidličná B

12,00

Sp.Přerov C

TJ Krnov B

12,00

 

KK Zábřeh C

T.Litovel B

10,00

18.

KK Lipník A

KK Lipník B

12,00

10.

SKK Jeseník B

KKŽ Šternberk

 

2008

SMŽ Olomouc

Sok.Mohelnice

 

PMN

Hor.Benešov C

Hor.Benešov E

13,30

6.

kolo

KH Břidličná B

Hor.Benešov E

 

Sok.Mohelnice

Hor.Benešov C

11,00

 

KKŽ Šternberk

SMŽ Olomouc

 

25.

KK Lipník B

SKK Jeseník B

 

10.

T.Litovel B

KK Lipník A

 

2008

TJ Krnov B

KK Zábřeh C

 

 

Prostějov B

Sp.Přerov C

10,00 !!!

 

 

   
   
   
 
 

7.

kolo

Sp.Přerov C

KH Břidličná B

12,00

KK Zábřeh C

Prostějov B

10,00

 

KK Lipník A

TJ Krnov B

12,00

01.

SKK Jeseník B

T.Litovel B

 

11.

SMŽ Olomouc

KK Lipník B

 

2008

Hor.Benešov C

KKŽ Šternberk

13,30

 

Hor.Benešov E

Sok.Mohelnice

16,30

8.  kolo

KH Břidličná B

Sok.Mohelnice

 

KKŽ Šternberk

Hor.Benešov E

 

 

KK Lipník B

Hor.Benešov C

 

08.

T.Litovel B

SMŽ Olomouc

 

11.

TJ Krnov B

SKK Jeseník B

 

2008

Prostějov B

KK Lipník A

12,00

 

Sp.Přerov C

KK Zábřeh C

12,00

9. kolo

KK Zábřeh C

KH Břidličná B

10,00

KK Lipník A

Sp.Přerov C

12,00

 

SKK Jeseník B

Prostějov B

 

15.

SMŽ Olomouc

TJ Krnov B

 

11.

Hor.Benešov C

T.Litovel B

13,30

2008

Hor.Benešov E

KK Lipník B

16,30

 

Sok.Mohelnice

KKŽ Šternberk

11,00

10.  kolo

KH Břidličná B

KKŽ Šternberk

 

KK Lipník B

Sok.Mohelnice

 

 

T.Litovel B

Hor.Benešov E

 

22.

TJ Krnov B

Hor.Benešov C

 

11.

Prostějov B

SMŽ Olomouc

12,00

2008

Sp.Přerov C

SKK Jeseník B

12,00

PMN

KK Zábřeh C

KK Lipník A

10,00

11.

kolo

KK Lipník A

KH Břidličná B

12,00

SKK Jeseník B

KK Zábřeh C

 

 

SMŽ Olomouc

Sp.Přerov C

 

29.

Hor.Benešov C

Prostějov B

13,30

11.

Hor.Benešov E

TJ Krnov B

16,30

2008

Sok.Mohelnice

T.Litovel B

11,00

 

KKŽ Šternberk

KK Lipník B

 

12. kolo

KH Břidličná B

KK Lipník B

 

T.Litovel B

KKŽ Šternberk

 

*

TJ Krnov B

Sok.Mohelnice

 

06.

Prostějov B

Hor.Benešov E

12,00

12.

Sp.Přerov C

Hor.Benešov C

10,00 !!

2008

KK Zábřeh C

SMŽ Olomouc

10,00

 

KK Lipník A

SKK Jeseník B

12,00

náhradní termín: 13.12.2008

Přebory jednotlivců:

přebory oddílu:

do 04.01.2009

okresní přebory:

24.-25.01.2009

oblastní přebory:

14.-15.03.2009

MČR žactvo,dorost:

01.-02.05.2009  (PÁ+SO)

MČR bez žactva:

08.-09.05.2009  (PÁ+SO)

     
 

Začátky doma :    (Tam, kde není uveden začátek utkání, platí sobota 9,00 hod. Odchylné začátky uvedeny.)

v sobotu 9,00 :  Litovel B, Krnov B, Jeseník B, SMŽ Olomouc,

                        Šternberk, Břidličná B, Lipník B

v sobotu 10,00 : Zábřeh C             

v sobotu 12,00 :  Prostějov B, Přerov C, Lipník A       

v sobotu 11,00 : Mohelnice            

v sobotu 13,30 :  Horní Benešov C          

v sobotu 16,30 : Horní Benešov E     

Vedoucí skupiny:    Jaromír martiník

                            Národní třída 450

                            793 12  Horní Benešov

                            e-mail:     jmartaska@seznam.cz      

                            mobil:      777-214-079  

                                                    

                                                 

     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Všechna práva vyhrazena mně a všem které mám rád. A že jich zas až tolik není.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode