ŽENY A

 

Rozlosování podzimní části soutěže

 

              1.kolo                           20.9.2008                  rozhodčí

10:00     ČKD Blansko           -  SKK Jičín                 Bašný,Hédl

12:30     Konstruktiva Praha   -  KK Zábřeh B           Novák

13:00     Loko Č.Velenice      -  Spartak Přerov         Pollak

13:30     KK Šumperk            -  Jiskra Rýmařov        Heinisch

13:00    KK Zábřeh A -  Slovan Jirkov Keprtová  21.9.2008

11:00     Primátor Náchod      -  Slávia Praha             Vyskočil

                                                                                 

              2.kolo                           27.9.2008               

10:00     SKK Jičín                 -  Slávia Praha             Egrt

13:30     Slovan Jirkov           -  Primátor Náchod      Faix

12:30     Jiskra Rýmařov        -  KK Zábřeh A           Žižka

15:00     Spartak Přerov          -  KK Šumperk            Divila

13:00     KK Zábřeh B            -  Loko Č.Velenice      Kolář

10:00     ČKD Blansko           -  Konstruktiva Praha  Hédl,Kolář

                                                                                 

              3.kolo                           4.10.2008               

12:30     Konstruktiva Praha - SKK Jičín Kněžek 13.9.2008

13:00     Loko Č.Velenice      -  ČKD Blansko           Marek

14:00     KK Šumperk  -  KK Zábřeh B  Heinisch  13.9.2008

13:00     KK Zábřeh A  -  Spartak Přerov Keprtová 13.9.2008

11:00     Primátor Náchod      -  Jiskra Rýmařov        Majer

13:30     Slávia Praha  -  Slovan Jirkov  Novotný 13.9.2008

                                                                                 

              4.kolo                           11.10.2008             

10:00     SKK Jičín                 -  Slovan Jirkov           Čermák

12:30     Jiskra Rýmařov        -  Slávia Praha             Dědáček

15:00     Spartak Přerov          -  Primátor Náchod      Divila

13:00     KK Zábřeh B            -  KK Zábřeh A           Keprtová

10:00     ČKD Blansko           -  KK Šumperk            Kolář,Bašný

12:30     Konstruktiva Praha   -  Loko Č.Velenice      Novotný

                                                                                 

              5.kolo                           18.10.2008             

13:00     Loko Č.Velenice      -  SKK Jičín                 Navrkal

13:30     KK Šumperk            -  Konstruktiva Praha  Heinisch

13:00     KK Zábřeh A           -  ČKD Blansko           Keprtová

11:00     Primátor Náchod      -  KK Zábřeh B           Liška

13:30     Slávia Praha             -  Spartak Přerov         Novák

13:30     Slovan Jirkov           -  Jiskra Rýmařov        Hodinář

                                                                                                        

              6.kolo                           25.10.2008             

10:00     SKK Jičín                 -  Jiskra Rýmařov        Egrt

15:00     Spartak Přerov          -  Slovan Jirkov           Sedláček

13:00     KK Zábřeh B            -  Slávia Praha             Keprtová

10:00     ČKD Blansko           -  Primátor Náchod      Bašný,Hédl

12:30     Konstruktiva Praha   -  KK Zábřeh A           Kněžek

13:00     Loko Č.Velenice      -  KK Šumperk            Hanuš

              7.kolo                           1.11.2008                rozhodčí

13:30     KK Šumperk            -  SKK Jičín                 Heinisch

13:00     KK Zábřeh A           -  Loko Č.Velenice      Keprtová

11:00     Primátor Náchod      -  Konstruktiva Praha  Vyskočil

13:30     Slávia Praha             -  ČKD Blansko           Novotný

13:30     Slovan Jirkov           -  KK Zábřeh B           Hodinář

12:30     Jiskra Rýmařov        -  Spartak Přerov         Žižka

                                                                                 

              8.kolo                           8.11.2008               

10:00     SKK Jičín                 -  Spartak Přerov         Čermák

13:00     KK Zábřeh B            -  Jiskra Rýmařov        Kolář

10:00     ČKD Blansko           -  Slovan Jirkov           Hédl,Kolář

12:30     Konstruktiva Praha   -  Slávia Praha             Novák

13:00     Loko Č.Velenice      -  Primátor Náchod      Navrkal

13:30     KK Šumperk            -  KK Zábřeh A           Heinisch

                                                                                 

                                                                                 

              9.kolo                           15.11.2008             

13:00     KK Zábřeh A           -  SKK Jičín                 Keprtová

11:00     Primátor Náchod      -  KK Šumperk            Majer

13:30     Slávia Praha             -  Loko Č.Velenice      Kněžek

13:30     Slovan Jirkov           -  Konstruktiva Praha  Hodinář

12:30     Jiskra Rýmařov        -  ČKD Blansko           Dědáček

15:00     Spartak Přerov          -  KK Zábřeh B           Sedláček

                                                                                 

              10.kolo                         22.11.2008             

10:00     SKK Jičín                 -  KK Zábřeh B           Egrt

10:00     ČKD Blansko           -  Spartak Přerov         Kolář,Bašný

12:30     Konstruktiva Praha   -  Jiskra Rýmařov        Novotný

13:00     Loko Č.Velenice      -  Slovan Jirkov           Marek

13:30     KK Šumperk            -  Slávia Praha             Heinisch

13:00     KK Zábřeh A           -  Primátor Náchod      Keprtová

                                                                                 

              11.kolo                         29.11.2008             

11:00     Primátor Náchod      -  SKK Jičín                 Liška

13:30     Slávia Praha             -  KK Zábřeh A           Novák

13:30     Slovan Jirkov           -  KK Šumperk            Hodinář

12:30     Jiskra Rýmařov        -  Loko Č.Velenice      Žižka

12:30     Spartak Přerov          -  Konstruktiva Praha  Vidlička

13:00     KK Zábřeh B            -  ČKD Blansko           Keprtová


 

Rozlosování jarní části soutěže

 

              12.kolo                         17.1.2009                           rozhodčí

10:00     SKK Jičín                 -  ČKD Blansko          

13:00     KK Zábřeh B            -  Konstruktiva Praha 

15:00     Spartak Přerov          -  Loko Č.Velenice     

12:30     Jiskra Rýmařov        -  KK Šumperk           

13:30     Slovan Jirkov           -  KK Zábřeh A          

13:30     Slávia Praha             -  Primátor Náchod     

                                                                                 

              13.kolo                         31.1.2009               

13:30     Slávia Praha             -  SKK Jičín                

11:00     Primátor Náchod      -  Slovan Jirkov          

13:00     KK Zábřeh A           -  Jiskra Rýmařov       

13:30     KK Šumperk            -  Spartak Přerov        

13:00     Loko Č.Velenice      -  KK Zábřeh B          

12:30     Konstruktiva Praha   -  ČKD Blansko          

                                                                                 

              14.kolo                         7.2.2009                 

10:00     SKK Jičín                 -  Konstruktiva Praha 

10:00     ČKD Blansko           -  Loko Č.Velenice     

13:00     KK Zábřeh B            -  KK Šumperk           

15:00     Spartak Přerov          -  KK Zábřeh A          

12:30     Jiskra Rýmařov        -  Primátor Náchod     

13:30     Slovan Jirkov           -  Slávia Praha            

                                                                                 

              15.kolo                         14.2.2009               

13:30     Slovan Jirkov           -  SKK Jičín                

13:30     Slávia Praha             -  Jiskra Rýmařov       

11:00     Primátor Náchod      -  Spartak Přerov        

13:00     KK Zábřeh A           -  KK Zábřeh B          

13:30     KK Šumperk            -  ČKD Blansko          

13:00     Loko Č.Velenice      -  Konstruktiva Praha 

                                                                                 

                                                                                 

              16.kolo                         28.2.2009               

10:00     SKK Jičín                 -  Loko Č.Velenice     

12:30     Konstruktiva Praha   -  KK Šumperk           

10:00     ČKD Blansko           -  KK Zábřeh A          

13:00     KK Zábřeh B            -  Primátor Náchod     

15:00     Spartak Přerov          -  Slávia Praha            

12:30     Jiskra Rýmařov        -  Slovan Jirkov          

                                                                                 

              17.kolo                         7.3.2009                 

12:30     Jiskra Rýmařov        -  SKK Jičín                

13:30     Slovan Jirkov           -  Spartak Přerov        

13:30     Slávia Praha             -  KK Zábřeh B          

11:00     Primátor Náchod      -  ČKD Blansko          

13:00     KK Zábřeh A           -  Konstruktiva Praha 

13:30     KK Šumperk            -  Loko Č.Velenice     

                                                                                 

              18.kolo                         21.3.2009               

10:00     SKK Jičín                 -  KK Šumperk           

13:00     Loko Č.Velenice      -  KK Zábřeh A          

12:30     Konstruktiva Praha   -  Primátor Náchod     

10:00     ČKD Blansko           -  Slávia Praha            

13:00     KK Zábřeh B            -  Slovan Jirkov          

15:00     Spartak Přerov          -  Jiskra Rýmařov       

                                                                 

              19.kolo                         28.3.2009                           rozhodčí

15:00     Spartak Přerov          -  SKK Jičín                

12:30     Jiskra Rýmařov        -  KK Zábřeh B          

13:30     Slovan Jirkov           -  ČKD Blansko          

13:30     Slávia Praha             -  Konstruktiva Praha 

11:00     Primátor Náchod      -  Loko Č.Velenice     

13:00     KK Zábřeh A           -  KK Šumperk           

                                                                                 

              20.kolo                         4.4.2009                 

10:00     SKK Jičín                 -  KK Zábřeh A          

13:30     KK Šumperk            -  Primátor Náchod     

13:00     Loko Č.Velenice      -  Slávia Praha            

12:30     Konstruktiva Praha   -  Slovan Jirkov          

10:00     ČKD Blansko           -  Jiskra Rýmařov       

13:00     KK Zábřeh B            -  Spartak Přerov        

                                                                                 

              21.kolo                         11.4.2009               

13:00     KK Zábřeh B            -  SKK Jičín                

15:00     Spartak Přerov          -  ČKD Blansko          

12:30     Jiskra Rýmařov        -  Konstruktiva Praha 

13:30     Slovan Jirkov           -  Loko Č.Velenice     

13:30     Slávia Praha             -  KK Šumperk           

11:00     Primátor Náchod      -  KK Zábřeh A          

                                                                                 

              22.kolo                         25.4.2009               

10:00     SKK Jičín                 -  Primátor Náchod     

13:00     KK Zábřeh A           -  Slávia Praha            

13:30     KK Šumperk            -  Slovan Jirkov          

13:00     Loko Č.Velenice      -  Jiskra Rýmařov       

12:30     Konstruktiva Praha   -  Spartak Přerov        

10:00     ČKD Blansko           -  KK Zábřeh B          

 

Upozornění:

Utkání 3.kola mezi družstvy KK Zábřeh- Spartak Přerov,  KK Zábřeh B – KK Šumperk,  Konstruktiva Praha – SKK Jičín a Slavoj Praha – Slovan Jirkov  budou předehrána v sobotu 13.9.2008 důvodu účasti družstev v Evropských pohárových soutěžích.

Utkání 1.kola mezi družstvy KK Zábřeh A – Slovan Jirkov  bude odehráno v neděli 21.9. 2008 z důvodu turnaje PMN.

 

1.      Nasazení rozhodčích provedl předseda KR VV ČKA Milan Jakoubek.

 

Všechna práva vyhrazena mně a všem které mám rád. A že jich zas až tolik není.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode